9 grudnia 2015

Jeden gest


Niby tak niewiele, a tak wiele znaczy.

Mam dzisiaj dla Was krótki film, który w może nieco banalny sposób, pokazuje jak łatwo, jedynie przez mały gest, możemy okazać innym naszą bliskość, której tak potrzebują lub która sprawi, że naprawdę szczerze się uśmiechną. Zatem zapraszam do oglądania, uśmiechania się i enjoy!

6 komentarzy:

 1. film jest świetny i przekazuje wiele dobrego :) sam ostatnio pomagałem starsze pani na ulicy i to bardzo miłe uczucie komuś pomóc :)
  introverted-journal.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie raz oglądałam ten filmik, jest cudowny. Szkoda, że to nie funkcjonuje w normalnym życiu, przynajmniej nic takiego nie widziałam ani nic mnie takiego nie spotkało. Mimo wszystko warto pomagać! :)
  http://istotaludzkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tego rodzaju filmiki!!!;)
  www.forfitshape.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś nominowana do Liebster Blog Award :) http://wmr-photography.blogspot.com/2015/12/liebster-blog-award_16.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny film, gdyby taka reakcja łańcucha niesienia dobra obowiązywała we współczesnym społeczeństwie, świat miałby szansę stać sie naprawdę piękny i przyjazny. Co nam szkodzi nieść pomoc, nawet jeśli druga osoba jej nie doceni albo ją odrzuci to wewnętrzna radość zostanie z nami..
  Pozdrawiam!
  http://world-of-crazy-sisters.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Przekaż filmiku świetny, lecz mało ludzi dobrowolnie chce pomagać,ja mam miękkie serduszko pełne troski i współczucia dla innych więc chętnie pomagam i sprawia mi to radość , szkoda że jest mało takich ludzi

  OdpowiedzUsuń